ברוכים הבאים לאתר הרשמי של XIAOMI ISRAEL – שיאומי ישראל.

כאשר ברצוננו לרכוש מוצר מסוים. לעיתים קרובות נשאלת השאלה האם לרכוש את המוצר של היבואן הרשמי או של ספקים שונים.

מדוע לקנות XIAOMI יבואן רשמי ?

 
היזהרו מזיופים

XIAOMI הינה אחת החברות המעניינות והחמות ביותר בעולם, בייחוד במזרח בו היא מהווה חלק משמעותי בשוק הסמארטפונים. על כן, מתעוררת התופעה של גורמים המייצרים מוצרים מזוייפים שנראים זהים מאוד למקור. XIAOMI בעצמה מזהירה את קהל הלקוחות והאוהדים שלה בנושא. איננו אומרים כי בכל מקום יש מזויפים אך יש להיזהר ולרכוש מגורמים רשמיים ואמינים בלבד. אצלנו כל המוצרים, האביזרים והחלקים מקוריים ישירות מהיצרן. 
 
אחריות מורחבת

קבוצת המילטון היבואנית של XIAOMI בישראל מעניקה אחריות מלאה ומורחבת של 24/60 חודשים על כלל הסמארטפונים של המותג (לפירוט ניתן לראות בדפי המוצר עצמם). זאת מעבר למקובל בשוק, כאשר רוב הספקים מעניקים את זמן האחריות המינימאלי הקבוע בחוק (12 חודשים) וזאת כאשר רוכשים בישראל. במידה ורוכשים מחו"ל נושא האחריות נהייה מורכב יותר.
 
חלקים מקוריים

במתן שירות ללקוח בעבור מוצר ה-XIAOMI שלו, אנו משתמשים בחלקים מקוריים. רבים מכם רכשו מכשיר סלולארי שעבד מצוין, עד אשר נזקקו לשירות/להחלפת חלק מסוים ומאז הכל השתבש. לעיתים קרובות כאשר הדבר קורה, זה נובע משימוש ברכיבים לא מקוריים אשר לא תואמים את המכשיר לחלוטין. אנו בהמילטון מיומנים ומקצועיים בתיקון וטיפול במוצרי XIAOMI ומשתמשים ברכיבים מקוריים בלבד.
 
מוצרים המתאימים לצרכן הישראלי – תומכים בשפה העברית

רוב מוצרי XIAOMI מיוצרים עבור השוק הסיני שמהווה חלק גדול מאוד ממכירות החברה מידי שנה. על כן מוצרים אלה מותאמים לשוק הסיני, לתמיכה בתדרים והרשתות המקומיות ומוגבלים בשפות השונות המותקנות על גבי מערכת ההפעלה, במיוחד כאשר מדובר בשפה העברית (בייצור לשוק המקומי אין את השפה העברית). הדבר נפוץ מאוד כאשר ספקים שונים (שאינם יבואנים רשמיים) רוכשים מוצרים מהשוק הסיני ומוכרים אותם בעולם. אנו בקבוצת המילטון דואגים להעניק לך את מגוון המוצרים עם מערכת הפעלה בעברית מלאה התומכים בכל הדרישות של ספקיות התקשורת בישראל. המוצרים הנמכרים הינם מוצרים המיועדים לשיווק גלובאלי ותואמים לכל דרישות של השוק הישראלי.

 אנו בטוחים שתהנו מהטכנולוגיה המתקדמת ומאיכותם של מוצרי XIAOMI.

 

XIAOMI – שיאומי 
תאמינו שמשהו נפלא עומד לקרות

 Blacknet.co.il - בניית אתרים