שיאומי ישראל – אתר היבואן הרשמי |
红米note 3 红米note 3

איכות על פני כמות

בעוד ש Redmi Note 3 עם מצלמה איכותית 16MP, היתרון שלו זה שהוא מייצר תמונות איכותיות בזיהוי ופוקוס אוטומטי (PDAF) של 0.1 שניות ועם dual image signal processor. Dual ISP מפחית רעשים ומגביר את הניגודיות בתמונה יחד עם מיפוי הטונים של הצבעים.

לפני שתגיד את המילה פוקוס
מצלמה אחורית 16MP, ו PDAF אולטרה מהיר 0.1 שניות

תודות ל PDAF, טכנולוגיית פיקוס המצויה במצלמה DSLR, ל Redmi Note 3 לוקח 0.1 שניות להתפקס. במהירות הבזק, הוא מחשב את המרחק שהעדשה צריכה לזוז והוא הרבה יותר מתוחכם ממצלמות אחרות המשאירות עקבות וטעויות בפרטים.

חדש

16MP בחיישן טביעת האצבע

סלפי מעולם לא נראו טוב יותר במצלמה האחורית של Redmi Note 3 התומכת בצילום סלפי ע"י חיישן טביעת האצבע. פשוט געו בעדינות בחיישן כשתרצו לצלם תמונה. גם Beutify פועל על המצלמה האחורית ומאפשר שיפורים המפיקים תמונה איכותית.

עיבוד צבע ו HDR

צלם תמונות תוססות

HDR הוא אחד מהטריקים האהובים על צלמים מקצועיים המשמש לתמונות מפורטות ומדוייקות. Redmi Note 3 מגיע עם מצב HDR, המפצה על חשיפת יתר בעזרת לקיחת שלוש תמונות שונות ברמות חשיפה שונות. לאחר מכן הוא מחבר אותן יחדיו כדי להפיק תמונה חיה וצבעונית.

HDR
Overexposed
Underexposed

ערוך בסגנון שלך

השתמשו בעורך התמונות המובנה כדי לשפר את התמונות שלכם לפני שאתם משתפים אותן ברשתות החברתיות. גזרו וסובבו תמונות, הוסיפו קשקושים או בחרו מבין 9 הפילטרים השונים. התאימו בהירות, חדות וניגודיות כדי להביע את הייחודיות שבכם.

אפשרויות הקלטה
וידאו 1080p full HD, slow motion, time-lapse

Slow-motion |120fps
Time-lapse | 30fps

הסריטו את הסרט של החיים שלכם באיכות 1080P עם Redmi Note 3. הסריטו בהילוך מהיר (time-lapse) את השקיעה וצלמו משחק כדורגל בהילוך איתי (slow motion).תיצרו זיכרונות והראו אותם לחברים ולמשפחה.

Beautify
תיראו נהדר בכל רגע

תנו ל Beautify להוציא את הטוב שבכם. הפיצ'ר המובנה מנחש את גילכם ומינכם ומתאים אחד מתוך 36 פרופילים של יופי לתמונת הסלפי שלכם. הפיצ'ר יחליק את העור, יבהיר את העיניים, יצר את הלחיים שלכם ועוד. כל זה נעשה באופן אוטומטי כך שאתם רק צריכים להתמקד להוציא את החיוך היפה שלכם.

Blacknet.co.il - בניית אתרים