שיאומי ישראל – אתר היבואן הרשמי |

עיצוב מתקדם כפי שמתקדמת הטכנולוגיה

כיסוי מתכת אלגנטי עם סוללה 4050mAh
בגוף בעובי 8.65 מ"מ

שילוב מרתק

טקסטורה מתכתית, משקל מדהים של 164 גרם, והבטחה לסוללה ליום מלא הם מה שהופכים את Redmi Note 3 למושלם כל כך. כל אלו משולבים עם הנדסה מתקדמת בכדי לדחוס את הטכנולוגיות החדישות ביותר בכף ידכם.

4050mAh הקל ביותר

Redmi Note 3 משתמש בטכנולוגיית הסוללה המתקדמת ביותר 690Wh/L כדי להכיל 26% נוספים ללא תוספת משקל משמעותית. עיצוב הנדסה מתקדם כגון מעגל קומפקטי וכיסוי אחורי מובנה ומרווח מאפשרים להשאיר יותר מקום לסוללה.

הטמעת אנטנות LDS ישירות על הכיסוי האחורי ושימוש מלא בעיצוב אלומיניום 0.25 מ"מ הם שינויי עיצוב משמעותיים לניצול שטח ביעילות. Redmi Note 3 מעוצב כדי לתת לכם יותר עוצמה למשך כל היום.

  • מיקום על הכיסוי האחורי
  • מיקום משולב בתוך הכיסוי האחורי

אומנות המתכת

הכח והעמידות של המתכת המצוי בצבע זהב או כסוף, הופכים את Redmi Note 3 לנחשק כל כך. מעוגל כדי להתאים לידכם בזכות העיקולים בכל קצוות המכשיר, ל Redmi Note 3 יש אחיזה חלקה ונוחה שמרגישה נהדר ביד. חלק ונקי חלקים מהכיסוי האחורי משתלבים בצורה חלקה ליצירת גימור מושלם.

מתכת בהתהוות

למרות החוזק שלו, ייצור הכיסוי האחורי ממתכת הוא תהליך עדין מאוד. צבענו באופן מושלם וריססנו בהתזת חול את חלקו החיצוני והפנימי של הכיסוי האחורי. התהליכים האלה מעניקים תוצאות של קצוות נוצצות בגימור איכותי.

פרטים עדינים ומהממים

Redmi Note 3 מלא הפתעות ופרטים נהדרים. לחצני צד ממתכת שמגיבים נהדר, מצלמה אחורית יושבת בקו אחד עם הגוף, מיקום 132 קידוחים איכותיים לחריצי הרמקול, בליטה של 1 מ"מ בגב המכשיר המשפרת את הסאונד ומונעת החלקה כאשר הטלפון מונח על השולחן. הפרטים האלה שבלתי נראים לעין הלא מאומנת, מה שמעניק חוויה נפלאה ב Redmi Note 3.

גלו את העוצמה שבקלילות

מסגרת האלומניום הקלה מספקת את הבסיס לקשיחות המגנה על הרכיבים הפנימיים ומונעת מהם להיפגם במקרים של תאונות.

Blacknet.co.il - בניית אתרים