שיאומי ישראל – אתר היבואן הרשמי |

תמיד טוב באור

תצוגה 5.5" full HD

כל מה שצריך זה רק להעיף מבט חטוף בתצוגה של Redmi Note 3 כדי להבין שהוא מדהים. הוא משתמש בטכנולוגיות חדשות כדי להתאים את הניגודיות והבהירות לסביבה בה הוא נמצא.
אפילו תחת שמש יוקדת, תוכלו לנווט ליעדכם (בתכנת GPS). תהנו מנוחות בשעות הלילה עם "תצוגת הלילה" ואפילו תקראו ב"מצב קריאה" המונע פליטה של קרני אור כחול להפחתה משמעותית של אימוץ העין. האם הזכרנו שהמסך 1080p Full HD? כיף להתבונן בו בכל זמן ובכל מקום.

  • 5.5inch
  • 1080p
תצוגת אור שמש

ראו את כל הפרטים באור השמש

אמרו שלום לסנוור וצפו בבהירות תחת השמש בתצוגת אור שמש. המכשיר מזהה את אור הסביבה בזמן אמת ומתאים את ניגודיות המסך כולו באופן דינמי. מטפל באזורים הכהים והבהירים בנפרד כך שתוכלו לראות כל פרט בכל מצב.

ללא מצב אור שמש

עם מצב אור שמש

מצב לילה

מתאים את הבהירות בלילה

פרויקט בפתח ודדליינים מלחיצים – ישנם סיבות רבות מדוע אנו נשארים ערים כל הלילה וישנים ביום. עם תצוגת לילה, Redmi Note 3 יכול לעמעם את התצוגה ל 1 cd/m² כדי למנוע מאמץ של העין. זה פי 5 נמוך יותר מטלפונים רגילים ומעניק לכם שליטה טובה יותר על הבהירות באור נמוך.

ללא מצב לילה

עם מצב לילה

מצב קריאה

מגן על עיניכם בקריאה

כל הטלפונים פולטים אור כחול הגורם לאימוץ של העין ואי נוחות. "מצב קריאה" מטרתו להגן על עינייכם תוך התאמה של כמות האור הכחול על המסך. הדבר ייתן גוון צהוב על המסך כמו בדפים של ספרים מודפסים. איננו יכולים לשנות את רמת החיבור שלנו לטלפון, אך אנו יכולים לבחור כיצד זה ישפיע על העיניים שלנו.

משפר שינה

אור כחול מדכא את הפרשת המלטונין ופוגע בשינה. מצב קריאה מפחית את האור הכחול כך שתישנו טוב יותר בלילה.

תצוגה 1080p IPS fully laminated

לעולם אל תפסיקו לחקור

מסך הטלפון הוא החלון שלנו לעולם. ווידאנו של Redmi Note 3 תהייה תצוגת 1080p full HD עם רזולוציה 1920x1080 ו 401PPI לבהירות מושלמת. טכנולוגיית ה IPS מעניקה זווית רחבה של 178°. המסך fully laminated (למינציה מלאה) כך שצבעים קופצים מהמסך ומעניקים חוויה מדהימה.

תצוגה
Fully-laminated

הזכוכית, הטאצ' ומסך ה LCD יושבים בצמוד כדי למנוע השתקפות של האור. זה משפר את חוויית הצפייה, מעניק צבעים בהירים וברורים וכל זה תוך שמסך אפילו דק יותר.

טכנולוגיית זווית צפייה רחבה

באמצעות זווית צפיה של 178°, כל צבעי המסך נשארים אמיתיים וברורים בכל צורה שתסתכלו עליו. תוכלו לצפות בסרטים ותמונות יחד עם חברים כך שכל אחד ייהנה בצורה זהה.

Blacknet.co.il - בניית אתרים